Keskus avatud


E-L: 10:00 – 20:00

P:     10:00 – 18:00

Delice avatud


E-P: 9:00 – 22:00

Naistepäeva kingispikker

Featured Articles
naistepäev_kingispikker

Väiksed rõõmud on praegu meile kõigile eriliselt olulised. Üks ilus üllatus võib ära teha suure töö ning tõsta tuju pikaks ajaks. Siin on sulle pisut inspiratsiooni, kuidas saabuval naistepäeval endale olulisi naisi meeles pidada.

Kui plaan paigas, sea sammud või autonina Viimsi Kaubanduskeskuse poole, sest meie juurest leiad kõik vajaliku mugavalt ühest kohast.

EHTED
Klassika! Kõrvarõngad või kaelakee on pea alati kindla peale minek. Kauplusest Piste leiad ilusa valiku ehteid ning lisaks valmistame tellimusehteid ja -aksessuaare vastavalt sinu soovile.

AEG ISEENDALE
Iga naine naudib värsket juuksurist saabumise tunnet. Kingi talle see võimalus end poputada. Broneeri aeg meie RENDEZ-VOUS juuksurisalongis, et kevadele värskete kiharatega vastu minna.

SOE KASUKAS
See oleks alles üllatus! Kauplusest Riietering leiad nüüd kasukad eriliselt hea hinnaga.

VÄRSKE KODU
Kui tead, et naisele meeldib kodus toimetada, sea sammud meie sisustuspoodidesse. Üllata teda näiteks mõnusa pleedi, padjakatete või küünlaga Pepco kauplusest või vali uued kardinad Albatros Textile poest. Väikeste muudatuste abil saab kodu sootuks uue ilme.

KOSMEETIKA
Näohooldus kulub pikast talvest kurnatud nahale marjaks ära. Õnneks on BENU apteegis märtsis ilukuu – kasuta võimalust ja üllata naist kvaliteetse apteegikosmeetikaga. Näiteks märtsi esimesel nädalal on kõik armastatud Bioderma tooted seal -33%.

ÕHTUSÖÖK KÜÜNLAVALGEL
Armastus käib kõhu kaudu. Valmista tema lemmiktoitu ning nautige koos hubast õhtusööki. Kogu vajaliku värske tooraine leiad Viimsi ekslusiivseima valikuga toidukauplusest Delice.

KOHTING
Millal te viimati päriselt kohtingul käisite? Kui sa ise suur kokkaja ei ole, haarake Burger Kitchen Tänavagurmeest mõnus burger või Hawaii Davai Poke Bowl’ist maitsev kauss ning nautige käsikäes kevadist Viimsit.

LILLED
Mis oleks naistepäev ilma lilledeta? Küllusliku valikuga Rikets Lilled kauplusest leiad sobivad õied nii emale, pruudile, õele kui ka kolleegile.

Asukoht

Randvere 6, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond, 74001. Vaata teekonda siit